Czy ubezpieczenie turystyczne działa po spożyciu alkoholu?

Ubezpieczenie turystyczne Globtroter - ubezpieczenie po spożyciu alkoholu
Ubezpieczenie turystyczne Globtroter – ubezpieczenie po spożyciu alkoholu
Ubezpieczenie turystyczne Globtroter to bardzo przydatna polisa, gdy przebywamy za granicą, ponieważ zapewnia nam bezpłatne leczenie oraz wiele dodatkowych usług. Należy jednak pamiętać, iż podstawowy zakresie ubezpieczenia nie obejmuje ochroną ubezpieczeniową zachorowań, wypadków oraz pozostałych zdarzeń, do których mogłoby dojść po spożyciu alkoholu przez osobę ubezpieczoną, wtedy towarzystwo ma prawo odmówić pomocy ubezpieczonemu. Jednak i na to jest sposób…

Czytaj dalej

Ubezpieczenie zdrowotne z karta EKUZ, czy to wystarczy?

Ubezpieczenie turystyczne Globtroter - Czy karta EKUZ wystarczy za granicą?
Ubezpieczenie turystyczne Globtroter – Czy karta EKUZ wystarczy za granicą?
Popularna wśród naszych rodaków wyjeżdżających za granicę karta EKUZ to bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne z NFZ, które powinno zapewnić nam podstawową opiekę medyczną w krajach UE. Jednak czy takie bezpłatne ubezpieczenie na pewno zagwarantuje nam właściwą i bezpłatną opiekę?

Czytaj dalej

Globtroter – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji i skrócenia uczestnictwa

Globtroter - Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz skrócenia uczestnictwa
Globtroter – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz skrócenia uczestnictwa
Wykupując wymarzone wczasy rzadko bierzemy pod uwagę możliwość, że w naszym życiu mogłoby wydarzyć się coś, co uniemożliwi nam wyjazd, a wtedy nie tylko stracimy zaplanowany urlop, ale również pieniądze, które wydaliśmy rezerwując wyjazd. Czy można się przed taką sytuacją zabezpieczyć?

Czytaj dalej